Originální název: Sun Sings

Jota - 2011
ISBN: 978-80-7217-806-3

Jota (2011) 978-80-7217-806-3 526
Knižní klub (1994) 80-7176-076-5 529

Skvělý astrologický průvodce Sluneční znamení vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují. Z tohoto světového bestselleru se dozvíte vše, co vás zajímá. Jaký je doopravdy váš přítel? Vzala si vás vaše manželka jen pro peníze? Jak si máte udržet manžela? Kdy je nejlepší doba požádat svého šéfa o zvýšení platu, svou vyvolenou o ruku a švagra o půjčku? Díky Lindě Goodmanové odhalíte nejskrytější rysy charakteru svých přátel i nepřátel a zároveň lépe poznáte i sami sebe. (Založil/a: Axioma)

Linda Goodman Linda Goodman
*09.04.1925 - †21.10.1995

vladislaus
  8. 10. 2011, 17:03
Kniha obsahuje krásný popis jednotlivých znamení pro muže, ženy, děti, nadřízené a podřízené. Velmi vhodné pro každého, pro poznání sebe sama.
Paity
  8. 9. 2013, 13:09
Kdo skutečně dá na všechny věci kolem slunečních znamení, tak je ta knížka určena pro něho. Je to ale hodně o obecných informacích, jednoduše takových, že se tam najde každý.
Michelle10
  9. 2. 2016, 17:11
Kniha je velmi čtivá, zajímavá. Ráda se k ní vracím. Nejde jen o klasické 'škatulkování' vlastností, které se vyskytují v jiných publikacích. Linda vysvětluje vlastnosti jedinců z praxe, na příkladech. Co se mě týče, nejlepší knížka o vlastnostech znamení zvěrokruhu. Každý se v ní určitě najde :) Doporučuji!
astrid34
  7. 12. 2012, 19:16
Moc ráda si tuto knihu znovu a znovu pročítám. Je jedno, zda člověk věří na astrologii - tenhle průvodce je totiž tak svižně, vtipně a výstižně napsaný, že se dá číst i čistě pro zábavu. Pokud jde ale o to, co si z knihy může čtenář odnést dále, rovněž nebude zklamán - poznatky, které Linda Goodman představuje, jsou velmi dobře podané a pro praxi skvěle využitelné. Mohu jen doporučit...