Komisař Vrťapka, Sebrané spisy 1

Komisař Vrťapka, Sebrané spisy 1 Originální název: Komisař Vrťapka, Sebrané spisy

Mladá fronta - 2007
ISBN: 978-80-204-1637-7

Mladá fronta (2007) 978-80-204-1637-7 110

Jednička mezi psími detektivy – komisař Vrťapka, je postrachem všech padouchů a lapků. Vyřešil již řadu těch nejzapeklitějších detektivních případů a jeho sláva jej přivedla až na stránky dětského časopisu Mateřídouška.
Dnes již legendární první díl ze série Vrťapkových sebraných spisů nesmí chybět v žádné dětské knihovně. V bohatě ilustrované knize čtenáři naleznou několik desítek jeho případů, ale odhalit pachatele musejí sami na základě důmyslných indicií. Mladí detektivové se tak prostřednictvím humorných komiksů a ilustrací procvičí v úsudku i kombinačních dovednostech. Tak vzhůru za případy, ať nám nevychladne stopa! (Založil/a: JanNP)

vladislaus
  13. 11. 2011, 16:39
Nejoblíbenější série knih mého mladšího syna. Už se těší na třetí díl. I já jsem si knihu pročetl a na odreagování dobré.