Maniak

Domino (2012) 978-80-7303-785-7 606
Domino (2009) 978-80-7303-499-3 606
Domino (1997) 80-86128-06-7 618
Středoevropské nakladatelství (1996) 80-86004-15-5 527

George Markham má za sebou trpké dětství, jeden kriminální škraloup, pětadvacet let nudného manželství a ještě nudnější práce. Útěk před bezútěšnou realitou nachází v pornografických časopisech a filmech. Jednoho dne mu to však přestane stačit, a tak vyrazí do ulic s nožem v kapse…
Případ sadistické sexuální vraždy dostane na starosti inspektorka Kate Burrowsová a vyšetřování brzy ovlivní i její soukromý život. Obětí novodobého rozparovače se totiž stává i jediná dcera krále londýnského podsvětí Patricka Kellyho, který se rozhodne najít vraha na vlastní pěst. Kate a Patrick k sobě nacházejí cestu a oba usilují o totéž, jen metodu mají rozdílnou…
Martina Cole v této knize zavádí čtenáře do prostředí londýnských nevěstinců a sexshopů, do světa ostrých hochů, korupce a velkých peněz, ale zároveň nabízí i ojedinělé nahlédnutí do duše psychopatického zabijáka. (Založil/a: Martina)

yannize
  20. 3. 2014, 11:18
Brrrrr, tak teda nevím. Krutý a nechutný pasáže střídaj sladkobolný kapitoly. To první se dalo číst, i přes nechuť a skutečnost, že jako rodičovi mi z toho bude dost bídně. To druhý bylo laciný a celý odstavce jsem jen přejížděla očima. Ten "nečekanej" konec to korunoval :P Cole jsem četla podruhé a naposled. Čte se rychle, ale to je jediný plus
Jiska
  19. 3. 2014, 14:38
Strhující příběh, který jsem přečetla jedním dechem. Knihy od Cole se čtou dobře, ale tato u mě zvítězila.
caramellka.cz
  23. 9. 2013, 11:55
když jsem knihu četla poprvé,tak mě úplně dostala. Měla jsem jí přečtenou celkem rychle. U ostatních knížek této autorky mě děsně nebaví začátky a musím se vyloženě nutit,než sem to rozečetla,ale tahle kniha mě upoutala už od prví stránky. Dávám 5 bodíků.
Rademka
  8. 10. 2012, 12:52
Dobře se četly kapitoly o Georgovi Markhamovi, akorát mi moc neseděly popisy sbližování inspektorky Kate a Patrika. Přišlo mi, že to patří do úplně jiného žánru - červené knihovny. Kdybych chtěla romantiku, tak si přečtu úplně jinou knížku :-) Takže dávám pouhé tři body.