S nikým nechodím a nejsem cvok

S nikým nechodím a nejsem cvok
Originální název: I kissed dating goodbye
Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Samuel - 2004
ISBN: 978-80-86849-45-4

Samuel (2004) 978-80-86849-45-4 172

Kniha o vztazích pro mládež od 15 do asi 25 let. Mladý autor se v knize otevřeně i vtipně vypořádává s tím, jaká je vlastně pravá definice lásky, jak směřovat k čistotě a proč se nenechat zatáhnout do hry „na chození“. Své vrstevníky povzbuzuje k tomu, aby v sobě budovali reálný pohled na manželství, zabývá se charakterovými vlastnostmi potřebnými pro pevný partnerský vztah a tím, jak z období „před manželstvím“ vytěžit co nejvíce pro svůj budoucí život. (Založil/a: El Dash)

Joshua Harris Joshua Harris
*30.12.1974

PiGiFr
  7. 9. 2014, 22:17
Ač nemám moc rád tento americký styl psaní, čtení mě docela překvapilo. Nakolik jsou hodnoty a postoje v knize popsané realizovatelná v reálném světě a dnešní společnosti je spíše otázkou každého z nás.
calamity-jane
  16. 2. 2014, 19:04
Skvěle a vtipně napsáno. Při čtení a těsně po něm, většina lidí asi podlehne pocitu, že přesně takhle by to bylo super a přesně takhle by to chtěli...nicméně najednou zjistí, že realita je jiná.