Borcův kodex

Borcův kodex Originální název: Bro code

Argo - 2010
ISBN: 978-80-257-0351-9

Argo (2010) 978-80-257-0351-9 208

Barney Stinson je jedna z hlavních postav seriálu Jak jsem poznal vaši matku, pro leckoho postavou nejdůležitější. Je renesanční osobností, mužem, borcem, který ví, jak užívat života, a hodlá ostatní borce tomuto umění naučit. K tomu slouží Borcův kodex, na sto padesát stručných a jasných pouček, tabulky, grafy a rovnice, které popisují borcův svět, ve kterém na čelném místě stojí borec, za ním borcovi parťáci a potom - kočičky. (Založil/a: samca)

Barney Stinson Barney Stinson

Matt Kuhn Matt Kuhn

Princ Eugen
  5. 11. 2011, 11:54
Pro mě jako fanouška HIMYMu to byla jasná koupě! A jelikož byl Bro Code sepsán někdy na konci 18. století Washingtonem a Jeffersonem, jedná se také o historické dílo. Protože jak jinak má chlap vědět, jak se chovat ... :)
M-a-r-t-i-n-a
  28. 3. 2011, 17:14
Je to dost vtipný.. Akorát mě mrzí že se překladatel nedržel seriálu a tím vznikli nějaké nepřesnosti. Třeba název by vůbec neměl být Borcův kodex ale Parťákův kodex. To ale vůbec nevadí, protože i tak jsem se dost pobavila :D