Příliš blízké setkání

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Epocha - 2010
ISBN: 978-80-7425-083-5

Epocha (2010) 978-80-7425-083-5 216

O mimozemské rase Hunů lidé věděli jen jedno: komunikace s nimi probíhá skrze válečné lodě – Hunové totiž útočili na každého, kdo se přiblížil k jejich území. Komandér-poručík Vivian Evansová to moc neřešila, jako nový taktický důstojník na lehkém křižníku Ardent měla plno vlastních problémů. Všechno se ale od základů změnilo, když Ardent dostal rozkaz vydat se na mateřskou planetu Hunů, aby se pokusil s agresivními mimozemšťany navázat přátelský dialog. (Založil/a: hiro666)

LadysR2
  25. 7. 2016, 18:49
V osmdesátých a ještě částečně v devadesátých letech minulého století pro mě a moje kamarády byla cena Mlok zárukou dobrého čtiva. A u této knihy jsem se po letech přesvědčil, že to asi stále platí.
Nečekal jsem totiž celkem nic, knihu jsem si půjčil spíš na krácení času a byl jsem mile překvapen, co se z ní vyklubalo.
Příběh má spád hned od začátku, nenudí, postavy mají karty rozdané a to jim sluší. Co víc chtít?
Určitě si dám pokračování.