Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky

Originální název: Intimate adventures of a London call girl

Columbus - 2009
ISBN: 978-80-7249-255-8

Columbus (2009) 978-80-7249-255-8 254

Od léta 2003 do podzimu 2004 si londýnská prostitutka Belle psala deník, ve kterém mapovala každodenní dobrodružství ve své branži i mimo ní, a za který dokonce získala literární cenu. Kniha je nenáročným zábavným čtením, po kterém získá čtenářstvo vhled do života luxusní a žádané, ale poněkud osamělé prostitutky. (Založil/a: SusanBlade)

LadyEsik
  24. 4. 2011, 9:52
Tato kniha mě ihned strhla už jen popisem :) Jedná se o skutečný deník jedné londýnské prostitutky, která ale není jako šlapka na ulici, ale pracuje pro agenturu. To co by dělala zadarmo, dělá za peníze jako práci. Je to vážně pěkný, ona je vzdělaná, s vysokou, píše dobře a zajímavě a je to z jejího blogu. No, snad tak ale my nedopadneme :D Ale nedělá to, že by nemohla dělat nic jinýho... No určitě je to zajímavý n a čtení a čte se to dobře, zápisky jsou krátký a tak :) Dokonce dostala literární cenu :)
Amber
  31. 3. 2011, 22:34
Asi by se hodilo dodat, proč se stala knížka takovým hitem: Belle psala svůj deník na internetovém blogu (http://belledejour-uk.blogspot.com), stala se masově čtenou blogerkou a po čase se rozhodla (stále pod pseudonymem) vydat zápisky knižně. Samozřejmě po nějaké době vyšla její identita na povrch. Teď má VŠ titul a živí se v oboru biologie, myslím, že nějaké vědecké laboratoře....