Originální název: Test of the Twins

Fantom Print - 2010
ISBN: 978-80-7398-103-7

Fantom Print (2010) 978-80-7398-103-7 240
Návrat (1996)

Raistlin přivolává kouzlo, za které tak draze zaplatil. Portál se mu otevírá… V tu chvíli však jeho bratr Karamon uvedl do chodu magický časostroj. Obě magická pole se prolnou a posunou. Karamon a šotek Tasslehoff se dostávají na podivné místo v podivném čase, kde učiní ten nejhroznější objev. A Raistlin vstoupí do Propasti, připravený na souboj se svým příšerným nepřítelem – Takhisis, Královnou Temnot. (Založil/a: Jankyssek)

Tracy Hickman Tracy Hickman
*26.11.1955

Margaret Weis Margaret Weis
*16.03.1948

Lucielle
  17. 9. 2011, 17:52
Tato triloge - Legendy - na mě udělala také silný dojem, jak příběhem, tak způsobem psaní, popisem okolí i osob, ... kterákoliv z těchto tří knih se velice špatně odkládala, když se už opravdu (ve dvě ve tři ráno) muselo jít spát :-) Tuto knihu jsem četla velmi dávno a dodnes nezapomenu na Raistlina, Crysanii, Karamona, Tiku a její kořeněné brambory a ostatní. Milovníkům fantasy a romantiky velmi doporučuji.