Války hmyzu

Války hmyzu Originální název: The Bug Wars

Perseus - 1998
ISBN: 80-86030-46-6

Perseus (1998) 80-86030-46-6 267

Tzenové jsou zdatní válečníci, mistři strategie, dobře organizovaní vojáci.... a plazi. Nepřítel je nelítostný, houževnatý, technicky disponovaný... a pochází z říše hmyzu. Ani jedna rasa ještě nepoznala ve své historii porážku.

Nyní stojí proti sobě.
Vítěz bere vše. Porážka znamená jisté vyhubení celého rodu. (Založil/a: tequilaking)

Zhabza
  16. 9. 2012, 10:21
Je to už delší doba co jsem tuto knihu četl. Vzpomínám si, že mě ve své době celkem zaujala. Po druhé bych si ji ale už asi nepřečetl. Na to před sebou tlačím zajímavější tituly.
Slarque
  28. 5. 2014, 18:35
Spíš to měly být Války s hmyzem, protože hlavní hrdinové jsou Tzenové, což je vesmírná rasa plazů. Jejich války s koalicí hmyzu jsou rozděleny do tří částí. Začíná se rovnou nočním výsadkem na nepřátelské planetě a jde se hned do útoku. Ve druhé části už hlavní hrdina velí celé samostatné vojenské operaci a ve třetím už řídí závěrečný útok na celoplanetární rozloze. Tedy z bojiště se časem dostaneme až do štábu, kam jen proudí informace o právě probíhajících bitvách. Zajímavé, byť ne až tak nelidské.