Noční můry v Elm Street 1

Noční můry v Elm Street 1 Originální název: Nightmares on Elm Street

Premiéra - 1992
ISBN: 80-85479-02-8

Premiéra (1992) 80-85479-02-8 176

Freddy Krueger, postava z amerického filmového horroru, je mnohonásobný vrah dospívajících dětí, postrach městečka Springwood, jehož život se údajně skončil ve smrtících plamenech ohně, založeného pomstychtivými rodiči nebohých dětských obětí. Ale jeho tělo nebylo nikdy nalezeno. A Freddy se znovu vrací. Vždy po několika letech je tu, hrůzný, se znetvořenou tváří, ve špinavém pruhovaném svetru, klobouku a s rukavicí se smrtícími čepelemi na pravé ruce. Představuje hrůznou vzpomínku, sen nebo skutečnost? Do života svých dětských obětí vstupuje zprvu jako děsivá noční můra a existuje pouze jediný způsob, jak ji zahnat: udržet se v bdělém stavu, nespat. Neboť sen zabíjí… (Založil/a: Jankyssek)

Romanka
  3. 8. 2015, 19:24
Dosud jsem nebyla schopna shlédnout filmy (vím, jsem barbar), ale dostala se mi do rukou tato kniha a je to výborné počtení. Těším se až shlédnu konečně filmy :)