Lady a Tramp

Originální název: Lady und Tramp

Egmont - 1997
ISBN: 80-7186-652-0

Egmont (1997) 80-7186-652-0 96

Beruška a Jim spolu trávili první společné vánoce. Beruška pod stromečkem našla pruhovanou krabici na klobouky. Když ji otevřela, nevykoukl z ní ovšem klobouk, ale zvědavé oči štěňátka. Ty jsi krásná, rozzářila se Beruška. Malá krásná lady! A jméno Lady už krasavici s dlouhýma, hebkýma ušima zůstalo. Rostla jako z vody a začátkem léta už z ní byla velká slečna. Tramp byl zase toulavý pes hrdý na svou svobodu a nezávislost. S Lady se seznámil jednoho letního dne. Tehdy ještě ani on, ani Lady netušili, kolik překvapení a napínavých příhod jim chystá rozmarný osud! (Založil/a: Antonín)

Walt Disney Walt Disney
*05.12.1901 - †15.12.1966

VerenaLord
  1. 12. 2013, 1:54
Lady a Tramp je kupodivu znovu zamilovaný, i když dětský příběh, o dvou psících z různých rodin. Jak moc se Disney dokázal vcítit do dětských dušiček, je až neuvěřitelné.
moonchild
  14. 10. 2013, 18:32
Lady a Trampa zbožnuju.Waltovi Disneymu se to opravdu povedlo.Je to geniální chlapík.Jeho pohádky miluju.
ronynka
  16. 10. 2011, 11:41
Cetla jsem ji v mini knizce - a Lady, mi nejdriv pripadala krasna, pak jsem si uvedomila, ze je to domaci putka a pak jsem si uvedomila, ze ji lidi vezni :) Ziskala si me:)
Clementine
  22. 6. 2013, 19:47
Má nejmilejší Disneyovka... Listovala jsem v ní neúnavně jsem a tam a vždy jsem byla rozněžnělá z těch "roztomilých zviřátek"
Elizabeth-Blain
  14. 3. 2012, 17:27
Pohádka, kterou jsem jako malá milovala. Milovala jsem Trampův život plný dobrodružství a jeho nebojácnost. I filmové zpracování jsem si oblíbila.