Kylie Mingoue

Kylie Mingoue
Originální název: Kylie Minogue

Vitalis - 2004

Vitalis (2004) 232

Kniha je biografií jedné z nejslavnějších popových zpěvaček v historii a známé australské legendy Kylie Minogue (*1968) a popisuje její život, vztahy, události a kariéru od dětství až po rok 2002, kdy byla kniha v zahraničí publikována. Sean Smith, autor, je anglický životopisec, který napsal autobiografii takových celebrit, jako například Britney Spearsové nebo J. K. Rowlingové. (Založil/a: kayluska06)

kayluska06
  6. 1. 2011, 16:51
Jsem velkou fanynkou Kylie Minogue a tuto knihu jsem četla dvakrát - poprvé jsem měla jen matnou představu o tom, kdo Kylie je, moc mě to nebavilo a brzo jsem to zabalila - beztak jsem to četla jen proto, že jsme museli povinně přečíst něčí životopis. Ke knize jsem se podruhé vrátila o něco později, když už jsem se o Kylie dozvěděla něco víc a oblíbila si její písničky. Hned mě čtení daleko víc chytlo a bylo to opravdu pěkné a zajímavé. Zdá se, že u životopisu je opravdu důležité se o tu osobnost zajímat.