Znamení čínského zvěrokruhu

Znamení čínského zvěrokruhu Originální název: Znamení čínského zvěrokruhu

Eminent - 2007
ISBN: 80-7281-277-7

Eminent (2007) 80-7281-277-7 230

Hluboko v naší duši dřímají dávné živočišné instinkty, které v krizi přebírají vládu nad chováním. Astrologicko-karetní výklad a letité zkušenosti populární věštkyně a úspěšné spisovatelky Dagmar Kludské potvrzují, že zvíře skryté v nás nemusí pouze škodit, ale i výrazně pomáhat. Důležité ovšem je ho důkladně poznat, abychom mu lépe porozuměli. Její unikátní pohled na dvanáct znamení čínského zvěrokruhu, a to včetně nezbytných ascendentů, vnese světlo do toho, proč někoho máte rádi, zatímco s jiným nedokážete navázat ani přátelský kontakt, proč má někdo práce nad hlavu a jiný programově lelkuje, proč někdo zdravím jenom kvete, kdežto jiného neustále sužují bolesti na těle či na duchu. Ale hlavně se dozvíte, jak s tímto poznáním naložit. Zasvěcené a detailní rozbory Dagmar Kludské poslouží k tomu, abyste lépe poznali své prarodiče, rodiče, partnery, milence i milenky, manžele i manželky, děti, přátele, kolegy nebo známé - a pochopitelně i sebe sama. (Založil/a: skjaninka)