Perličky z věštírny

Perličky z věštírny Originální název: Perličky z věštírny

Eminent - 2007
ISBN: 80-7281-288-2

Eminent (2007) 80-7281-288-2 119

Podnětem k napsání této knihy jsou moje vlastní prožitky i zážitky klientů, kteří u mého věšteckého stolu sršeli dobrou náladou, přestože se s nimi život zrovna nemazlil. Ano, právě síla vůle, neúnavná energie a optimismus pomáhají překonávat stres a nést břemena, jež se nám v danou chvíli zdají nad naše možnosti a která nám svět vezdejší, chcete-li osud, připravil. Díky své dlouholeté astrologicko-karetní praxi jsem dospěla k závěru, že každý člověk je jedinečný a neopakovatelný. Jedno však mají lidské bytosti společné: nepřestávají věřit na lásku a bez ohledu na truchlivost chvíle nezapomínají na typicky český humor. A to je moc dobře, neboť dobrá nálada uvolňuje bránici, zvyšuje imunitu a zlepšuje krevní oběh. Smích stimuluje mozek k přemýšlení, třeba jak z bludného kruhu ven. Věřím, že vás tyto skutečné příběhy zaujmou a možná také inspirují. Jsem přesvědčená, že srdce není pouhý sval, ale je v něm mnohem víc: srdečnost, vřelost, náklonnost, přátelství, neuhasínající plamínek naděje, že stojí za to dívat se kolem sebe, usmívat se a žít. (Založil/a: skjaninka)