Nové důkazy!

Nové důkazy! Originální název: Falsch informiert!

Dialog - 2008
ISBN: 978-80-86761-87-9

Dialog (2008) 978-80-86761-87-9 146

V dokumentární knize, která se řadí k nejlepším pracím autora, světoznámý spisovatel analyzuje prastaré texty a dochází přitom k překvapujícím závěrům. Tvrdí, že počátky dějin lidstva proběhly zcela jinak, než jak nás o tom zpravují církve. K tomuto tématu nastoluje řadu otázek: Co to bylo za mimozemšťany, kteří provozovali sex s lidmi? Kdo byl Henoch, jenž se v ohnivém voze proletěl nad Zemí? Kdo byli takzvaní padlí andělé? Koho si lze představit jako archanděly Vrevoela, Bertila a Uriela, kteří Henochovi předali jakýsi supertelegraf a nadiktovali mu astronomické knihy? Kdo představoval Nejvyššího, jenž oslovoval Henocha a přivodil potopu světa? Kde se nacházejí Henochem napsané knihy?
Spisovatel píše o vzrušujícím nálezu, o němž se zmínil už před pětatřïceti lety. V jeskynním labyrintu v Ekvádoru je podle jeho tvrzení ukryta knihovna, kterou tvoří tisíce kovových fólií. Däniken tvrdí, že tento neuvěřitelný poklad vskutku existuje. Takzvaná kovová knihovna souvisí s Henochovými zmizelými spisy a také s mormonskou církví. Mormoni už po staletí pátrají po těchto písemnostech, které by konečně odhalily vzrušující tajemství naší existence. (Založil/a: maphiosso)