Jen počkej, Winono

Jen počkej, Winono

Fragment - 2004
ISBN: 80-7200-935-4

Fragment (2004) 80-7200-935-4 104

Knížka vypráví o třídní šprtce Winoně, která udělala rekord v chození na rukou, a Daisy - její nepřítelkyně - chce tento rekord překonat. Ale když se Daisy přiblíží k Winonině rekordu, začne něco zvonit a ona spadne! Chce se Winoně pomstít, ovšem ta za to vůbec nemůže.
Když paní třídní učitelka Winoně svěří křečka Sísu, Daisy má jedinečnou šanci pro svou mstu, a tak vymyslí plán, který se jí ovšem úplně nezdaří: Winoně se má křeček odkutálet v kouličce ven, kde ho má chytit Jimmy, kamarád z Daisyny party, který ho má schovat, mezitím co si Winona povídá s Daisy. Avšak Sísa zmizel...
"Winono, jak to že jsi nedávala pozor na Sísu!?" dostane naše hrdinka vynadáno od paní učitelky, která už v ní tak nemá důvěru.
Sísa je nalezen až v šuplíku Alberta, jenž o křečkovi věděl.
Nakonec se Daisy a Winona skamarádí, Winona a Albert budou v Daisyně partě... (Založil/a: Luczynka)

yanniss
  28. 9. 2012, 22:52
Knížka se mi podařila ukořistit za pouhých 29 Kč, tak jsem si řekla, koupím si jí jako oddechovku. (samozřejmě už je to asi 5 let) Knihy jsou tak slabé a mají tak velké písmo, že mi trvala asi jenom 15minut než sem jí dočetla. Jako oddechovka před spaním, či při nějakém čekání (třeba na autobus) jí doporučuji :)