Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Objasněné záhady světa

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Objasněné záhady světa
Autor:
Originální název: Objasněné záhady světa

Nejnovější vydání:
Fontána - 2010
ISBN: 978-80-7336-225-6
Počet stránek: 146
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 1x v přečtených
v knihovně 1x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Fontána (2010) 978-80-7336-225-6 146

Publikace je určena všem, kteří se rádi zabývají nejrůznějšími záhadami a dokážou hloubat nad tajemstvím přírody, hledají odpovědi na otázky týkající se záhad mezi nebem a zemí. Autor si nečiní nárok na původnost všech myšlenek a názorů, pokouší se o netradiční pohled na vesmír a svět kolem nás, o propojení duchovních záležitostí s problémy hmotných lidských činností. Jedná se o duchovně pojatou práci, zahrnující univerzální filozofii existence a dále esoteriku, včetně mnoha konkrétních případů hraničních jevů. Dozvíme se mimo jiné, že s magií se setkáváme nejen v pohádkách a fantasy příbězích, ale i v našem běžném životě. Kdosi moudrý prohlásil, že magické projevy jsou vlastně demonstrací dosud nepoznaných přírodních zákonů. V úvodních pasážích knihy je názorná ukázka "magického" působení člověka na přírodu, o čemž se může přesvědčit každý z nás. (Založil/a: Antonín)

(více)  

Štítky

více  
Emil Sedmík Emil Sedmík
*02.12.1941


KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Dantes
  23. 11. 2011, 15:11
Dr.h.c.Mgr.Emil Sedmík ke své knize Objasněné záhady světa dodává:

V mé publikaci Objasněné záhady světa (Vesmír jako velké divadlo) jsou na str. 76 - 77 dosud nikde nezveřejněné černobílé fotografie z roku 1973 se záhadnou bílou postavou "koupající se" v Černém moři mezi rekreanty, kteří ji však neviděli, ač fotoaparát ji na třech snímcích zachytil.

Čtenáři, kteří se s mou knihou blíže seznámili, možná poznali, že namísto autorem prezentovaných 3 snímků bílé postavy byly v díle publikovány pouze 2 z nich, včetně zvětšených výřezů. K nedopatření došlo při zpracování knihy před jejím vydáním v grafickém studiu nakladatele, kde třetí fotografii opomenuli zařadit.

Proto jsem se rozhodl třetí snímek i se zvětšenými výřezy publikovat na Facebooku. Čtenáři znalí mého díla a další zájemci najdou uvedenou fotku na webu http://www.facebook.com/e.sedmik.