Svědek na zabití

Svědek na zabití Originální název: Svědek na zabití

JKM - Jaroslav Kmenta - 2010

JKM - Jaroslav Kmenta (2010) 230

Jde o skutečný příběh bývalého veksláka Michaela Klimenta, který se stal členem podsvětí a také poradcem čečenské mafie. Tento muž pak vstoupil do programu na ochranu svědků a pomohl policii objasnit mnohá tajemnství organizovaného zločinu včetně několika mafiánských vražd.
Nakladatelství Jaroslav Kmenta (Založil/a: Antonín)

vladislaus
  26. 6. 2013, 16:43
V případě Michaela Klimenta se objevilo tolik vražd nepohodlných svědků, že opravdu obdivuji odvahu autora pátrat o propojení podsvětí, byznysu a politiky. Kéž by tak odvážní byli i v policii a na soudech.
j.gotti
  1. 9. 2016, 12:56
Dal bych knížce hodnocení 5 hvězd, ale musím brát v potaz to, že je kniha volným pokračováním Kmotr Mrázek a to mě trochu sráží hodnocení na 4 hvězdy. Opět super práce Pana Kmenty a zdrcující příběh pana Klimenta. Jestli se tak opravdu jmenuje. Každý kdo si přečetl 3 knihy o Mrázkovy od Kmenty, tak je povinností přečíst i Svědka na zabití. PARÁDA!