Blonďatá stíhačka

Blonďatá stíhačka Originální název: Blonďatá stíhačka

Belami - 2010
ISBN: 978-80-87166-06-2

Belami (2010) 978-80-87166-06-2 130

Víte, že i hodné holky mají rády sex? Že chlapů, kteří by stáli za hřích, je jako much, ale jen stěží lze najít takového, kvůli kterému má smysl se vdát - A že když už ho najdete, stoprocentně bude v ložnici hlasitě chrápat, a usínat mnohem dříve než Vy? Přečtením knihy Blonďatá stíhačka výrazně snížíte riziko přehmatu při výběru životního partnera! Všichni nevhodní muži totiž prošli právě jejím životem ... (Založil/a: Marghe)

svobodka
  17. 11. 2012, 13:59
Třebaže knihy Monyové neoplývají žádnou filozofickou hloubkou, k zamyšlení nad vztahem mužů a žen rozhodně nutí. Čtu je velmi ráda, i pro jejich lehkost a vtip. Jenže teď už si při každém přečtení musím vzpomenout na její hroznou smrt.
Alaglesia
  6. 12. 2013, 13:22
Průměrná oddechová knížka. Hlavní hrdinka mě rozčilovala svoji hloupostí a naivitou. Přes všechny rány osudu jsem ráda, že autorka ponechala otevřený konec a hrdince tak šanci šťastného konce.
gabce
  18. 3. 2014, 10:08
Hlavní hrdinka mne nehorázně rozčilovala. Nikdy nepochopím, jak může být někdo tak hloupý a najivní. Knihu jsem tedy dočetla, ale za mne to byla podprůměrná kniha. Myslím, že napsala i lepší knihy ...
Knapcova
  27. 9. 2012, 15:33
Příjemné a jednoduché čtení na odreagování - dobře vtipná knížka. Jedna z prvních co jsem od ní četla.
Věra Zdražilová
  19. 2. 2016, 8:33
Toto je druhá kniha od zmíněné autorky, co jsem četla. Po knížce Střípky v ložnici se mi líbila trochu víc, ale stále mě během čtení provázel pocit bezradnosti a zoufalosti nad vlastním životem hrdinky. Najdete tam občas kousíček k zasmání, ale celkově je celá knížka dost ponurá..
AnnaNawaro
  22. 12. 2012, 20:39
Vlastně první knížka jež sem si od paní Monyové přečetla. Kniha není opravdu Bůh ví jak hluboce napsaná ale skutečně píše o zajímavém příběhu jedné nešťastnice, kterých je po světě mnoho kniha se mi v celku líbila.
Kikuš
  19. 10. 2011, 18:24
Vtipná kniha, která je během jednoho večera přečtená mrknutím oka! Navíc vtip o blondýnkách na začátku každé kapitoly je dobrý nápad a kniha je tak trochu zajímavější!