Sérioví vrazi - Velké kriminální případy

Sérioví vrazi - Velké kriminální případy

Rebo - 2010
ISBN: 978-80-255-0428-4

Rebo (2010) 978-80-255-0428-4 224

Kniha Sérioví vrazi přináší 120 děsivých příběhů skutečných vrahů, kteří se svými hrůznými činy zapsali do historie kriminalistiky. Prostřednictvím jednotlivých portrétů může čtenář hledat odpovědi na otázky, proč se někdo stane sériovým vrahem, proč je nucen zabíjet znova a znova, jak se může vražda stát chladným a vykalkulovaným činem… Téměř každá kapitola je doprovázena barevnými či dobovými černobílými fotografiemi, případně ilustracemi. 120 skutečných kriminálních případů nejslavnější případy vražd od 15. století až do současnosti velké množství dobových dokumentárních fotografií či ilustrací historická a dobová fakta abecední řazení kapitol (Založil/a: Antonín)

Abigor
  18. 5. 2012, 10:49
Je tam plno obrázků, fotek, ale obsahově je to na pováženou... Je to stručný, mnohdy zavádějící a nic novýho jsem se tam nedozvěděl. Mnohá fakta byla opomenuta. Velký plus je počet vrahů. Takže verdikt? Kvantita nad kvalitou. Hodně případů s tím, že si o nich detaily musíte dohledat sami.