Třináctá komnata

Třináctá komnata Originální název: Třináctá komnata

Víkend - 2010
ISBN: 978-80-7222-727-3

Víkend (2010) 978-80-7222-727-3 304

Někdy stačí málo, aby se život obrátil naruby. V případě sympatické studentky Lindy je to jedno neopatrné prořeknutí mámina přítele – a najednou je všechno jinak. Zprvu odmítá uvěřit, pak se začnou objevovat pochybnosti. Je možné, že jí táta s mámou tolik let lhali? A pokud oni nejsou její rodiče, komu se vlastně narodila? Kdo ji přivedl na svět – a proč se jí zřekl...? Linda se snaží najít odpovědi na znepokojivé otázky, pokouší se rozluštit tajemství svého původu, aniž by tušila, co všechno může přinést otevření třinácté komnaty. K tomu všemu ji čeká náročné studium medicíny a neméně náročný vztah s jedním víc než skvělým klukem, se kterým by to mohlo být úplně super, kdyby... Kdyby si totéž nemyslely i jiné holky. Především Tomášova bývalka... (Založil/a: Diee)

Plue
  16. 9. 2016, 12:31
Poslední dobou jsem začala číst "Lanczovky", tahle je v porovnání s ostatními slabší. V knize pokračuje příběh bratrů Koubkových (tzn. 3. díl ze série Hořká chuť lásky), mimo jiné se zde setkáváme i s postavami z románu Šeptej do ticha. Děj mě moc nenadchl a hrdinové také ne. Průměr.
Ellis147
  19. 9. 2014, 21:35
Souhlasím s Adris, kniha není tak dobrá, znám od Lanczové mnohem lepší, ale stojí za to si ji přečíst až do konce.
Adris
  15. 8. 2013, 10:35
Tato kniha mě moc nenadchla. Je to jakésy pokračování Koubka, neskončilo to tak ani onak.Ale pro zajímavost si to přečíst, je dobré.