Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Aidanovo tajemství

90%
5 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Aidanovo tajemství Originální název: Stealing Heaven

Nejnovější vydání:
Oldag - 2002
ISBN: 80-86508-22-6
Počet stránek: 338
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 7x v přečtených
v knihovně 1x v knihovně
k přečtení 1x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Oldag (2002) 80-86508-22-6 338

Aidan Kane má sice pověst nezkrotného prostopášníka mizery, ale jeho patnáctiletá dcera Kasandra ho nade vše miluje a rozhodne se mu k narozeninám nadělit originální dárek – manželku. Nora Lintonová žije v Londýně a touží uniknout despotickému nevlastnímu otci. Její nevlastní bratra Richard jí přinese adresu potenciálního ženicha a pomůže jí sen uskutečnit. Nora byla přesvědčena, že dopisy, které z Irska dostala, psal Aidan, a v duchu si ho představovala jako citlivého a osamělého vdovce, toužícího po spřízněné duši. Po svém příjezdu na hrad však stejně jako Aidan zažívá šok. Kasandra se nakonec v slzách přizná, že všechno vymyslela sama, protože touží po matce a po tom, aby její otec nebyl sám. Nemá stejně jako Nora ani ponětí o Aidanově temné minulosti, o jeho první manželce, o její smrti a záletech.
Aidanovi se dceřin nápad zpočátku vůbec nezamlouvá a chce Noru ihned poslat zpět do Londýn, ale nakonec se rozhodne Kasandře vyhovět a Noru si vzít, i když jí řekl, že ji nikdy nemůže milovat. V předvečer svatby na hrad přijíždí Filip, Nořin přítel, a snaží se Noru od sňatku odradit. Ale Nora nepovolí a Aidina si vezme. Přestože nejdříve odmítala s Aidanem strávit svatební noc. Aidan se jí odmítal je tak vzdát. Nenaléhal, ale umně a citlivě Noru svede při karetní hře a probudí v ní vášeň, jejíž síla překvapí i jeho.
Na počest své ženy uspořádá Aidan ples, jehož slavností atmosféru však naruší neznámí útočníci, kteří se pokusí unést Kasandru. Aidan touží útočníky nalézt a pomstít se. Je přesvědčen, že za podlým činem stojí jeho největší sok v okolí. Ten ho však po tvrdém souboji přesvědčí, že únos se zrodil v hlavě někoho jiného, a Aidan je rozhodnutý viníka najít stůj co stůj … (Založil/a: Trotka)

(více)  

Štítky

více  
Kimberly Cates Kimberly Cates

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace