Teror a lži

Teror a lži Originální název: Terror Flüge

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2466-4

Knižní klub (2009) 978-80-242-2466-4 264

Nové převratné důkazy a dosud neznámá fakta nasvědčují tomu, že gigantický útok 11. září 2001 byl řízen tajnými silami v řadách americké vlády. Autor osvětluje apokalyptické události z hlediska nejnovějších historických poznatků a řadu let po útocích skicuje dramatický obraz, o kterém hromadné sdělovací prostředky, jež se do značné míry přidržují oficiálního jednotného výkladu, zarytě mlčí. Hovoří s pracovníky tajných služeb a experty, zabývá se málo známými skutečnostmi a důsledně rekonstruuje stopy, na jejichž základě předkládá čtenáři působivý řetězec přesvědčivých důkazů o tom, že v oficiálních "studiích" o 11. září byla falšována data, zamlčovány stěžejní informace, pronásledováni a umlčováni důležití svědci, spěšně odstraňovány nežádoucí indicie - zkrátka, že všechno bylo jinak. (Založil/a: Antonín)

delfinek
  17. 8. 2013, 19:37
Co se týče obsahu,pro mne mrazivá odhalení,která jsem asi ani nechtěla znát...v jakém světě to žijeme?Nečetla jsem originál,tak nevím,jestli je to špatným překladem,ale nad některými výrazy jsem se musela zamyslet,abych pochopila jejich význam,či mne alespoň trošku překvapily (změtení na obloze...historická kvantová pěna...ireálnost...diflamující kampaň(to opravdu neznám)...což neznamená,že vy ostatní čtenáři budete těmito slovy rušeni při čtení:-)
Přes spekulativnost obsahu je kniha zajímavá a nutí k zamyšlení.Jen prostě nemohu uvěřit,že Pearl Harbor nenapadli Japonci...