Astropsychologie a rodina

Astropsychologie a rodina Originální název: Astropsychologie a rodina

ANAG - 2009
ISBN: 978-80-7263-557-3

ANAG (2009) 978-80-7263-557-3 248

Kniha Astropsychologie a rodina je zaměřena na problematiku, která ve větší či menší míře poznamenává každého z nás. Většina problémů, které v dospělosti máme, a většina těžkostí, se kterými se musíme v životě potýkat, pramení z původní rodiny. A to nezávisle na tom, zda nás některý z rodičů miloval natolik, že nám nedovolil přetrhnout pupeční šňůru, nebo zda některý z rodičů svou rodičovskou roli nezvládl či zda jsme s ním měli těžké konflikty. Na základě toho, jaké vztahy máme k původní rodině, se odvíjejí nejen naše partnerské vztahy, ale i veškeré sociální vazby, které v průběhu života navazujeme. To, jak se k nám chovali a chovají naši rodiče a jak my se chováme k nim, zda se rodiče rozvedli nebo některý z rodičů předčasně zemřel, to všechno určuje i naše základní strachy a úzkosti. Tato tematika je zpracována jak z pohledu psychologie, tak z pohledu astrologie. Kniha je provázena praktickými výklady horoskopů z hlediska narušených rodinných vztahů a z toho plynoucích psychických poruch a závislostí. Proto tuto publikaci jistě přivítají nejen všichni, kdo chtějí změnit své vzorce chování a jednání naprogramované z původní rodiny, ale i všichni zájemci o astrologii. (Založil/a: trpaslyk)