Opuštěná

Originální název: Abandoned

Stabenfeldt - 2006
ISBN: 80-87008-11-1

Stabenfeldt (2006) 80-87008-11-1 155

S tím, že je Lauřina matka opustila, se už Laura i její tatínek vyrovnali a dokonce se jim podařilo znovu najít v životě štěstí. Tehdy se však kolem začnou dít podivné a znepokojující věci. Laura je přesvědčená, že ji někdo sleduje. Kdo je ten neznámý a proč je jí v patách?
Když ji tatínek pošle na prázdniny k tetě a strýci, Laura si konečně oddychne. Těší se na své sestřenice - a hlavně - tady je určitě v bezpečí.
Nebo je to jinak?
Laura krok po kroku odhaluje celou tragédii, která se odehrála před mnoha a mnoha lety a která se jako ozvěna stále vrací. Podaří se jí vzít osud do svých rukou a zabránit strašlivému neštěstí? Času je málo... ale aspoň se musí pokusit. (Založil/a: Wiktoria)

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 19:04
Netušila jsem, že i kniha pro děti mě může trochu postrašit. Kostry mrtvých zvířat kolem a ty pachy a představit dovedou svoje. Stejně se mi ale líbilo znovushledání matky s dcerou a také objevení rodinné historie.