Můj život s Georgem

Můj život s Georgem Originální název: My life with George

Euromedia Group - 2009
ISBN: 978-80-249-1182-3

Euromedia Group (2009) 978-80-249-1182-3 319

Seznamte se: George, Kavalír King Charles španěl s kouzelnou povahou, vzhledem filmové hvězdy a vášnivou zálibou žvýkat papír.
V létě 1998 v rozmezí dvou týdnů ztratila autorka manžela i otce a jí i jejímu osmiletému synkovi Joshuovi připadal svět náhle bezútěšný a pustý. A právě tehdy do jejich života přiskotačil George. Roztomilý přítulný pejsek s heboučkou srstí a legračním výrazem vzal neprodleně věci do svých tlapek a Judith brzy poznala, že získat ztracené postavení vedoucího smečky je někdy opravdu obtížné, ne-li zhola nemožné.
George má totiž jako pravý aristokrat své zásady, kterých se nemíní vzdát. Odmítá žrát cokoli jiného než pečené kuře, chodit pěšky, spát sám a vpustit do blízkosti své paničky jakéhokoli muže - ovšem kromě místního veterináře. Toho si naopak oblíbí tak nesmírně, že účty za ošetření šplhají do závratných výšek.
Humorné i dojímavé vyprávění o nemožném, avšak zbožňováníhodném Georgeovi, nákladnějším než ferrari, o jeho dobrodružstvích, přečinech a také o zázračném způsobu, jímž pomohl vyplnit velkou trhlinu v Judithině a Joshuově životě. (Založil/a: Wiktoria)

Wiktoria
  13. 1. 2011, 20:42
Tato knížka patří do mé zvláštní kategorie - srdeční záležitost. Líbí se mi způsob, jakým je kniha napsaná a hlavně námět. Možná proto, že máme takového malého George doma (musím ale podotknout, že lépe vychovaného, a holku) Takže při čtení mezi řádky se mi na tváři často vyloudil vědoucný úsměv; "Jojo, to známe." A jindy zase mírné překvapení "Ještěže máme tak hodnou fenečku..."
Přesně si dokážu představit ten Georgův úsměv. Jak rád sedává na předním sedadle auta a dívá se z okna ven...
A nejkrásnější na tom je, že to je ze života. Žádná fikce. Prostě holá fakta =)
Kdo tohle ještě nečetl, tak šup šup! Sednout a číst!!! =) Stojí to za to.