Zpověď sériových vrahů - Zrození vrahů

Zpověď sériových vrahů - Zrození vrahů

Koala - 2007
ISBN: 978-80-87084-02-1

Koala (2007) 978-80-87084-02-1 232

Proč se vlastně mění lidské bytosti ve vraždící zrůdy, ve smrtonosné zbraně, namířené na cíl v touze vraždit znovu a znovu, bez sebemenší milosti? Narodili se pro zabíjení, byli k tomu vedeni, nebo dokonce připravováni? Do jaké míry je v těchto lidech zaseto zlo, jež je předurčuje dopouštět se mnohonásobných vražd, už od narození?
Kriminologové Christopher Berry-Dee a Steven Morris měli možnost rozmlouvat s vrahy po celém světě a pokoušeli se porozumět tomu, co tyto bytosti mění ve ztělesněné zlo. I když je povaha nechutných zločinů, kterých se nechvalně proslulí sérioví vrazi dopustili, otřesná a způsobila nesmírná utrpení nesčíslnému počtu lidí, jsou zmínění vrazi pořád lidskými bytostmi. Narodili se na tento svět přece jako nevinné děti. (Založil/a: Roux)

monu.dostal
  6. 4. 2016, 8:07
Určitě stojí za to si tuto knihu přečíst ... všechny, které zajímá téma " vrazi" 100% zaujme a doporučuji.. je jistě i pro lidi co čtou i jiné téma, protože Vás probere a ukáže skutečnou hrůzu života...