Zpověď sériových vrahů-Sdílené šílenství

Zpověď sériových vrahů-Sdílené šílenství

Koala - 2005
ISBN: 80-86367-48-7

Koala (2005) 80-86367-48-7 292

Součásti, z nichž se skládá smrtící bomba, mohou být samy o sobě neškodné. Jakmile se však sloučí dohromady, hrozí děsivý výbuch.. Perverzní osobnosti, lidé s bludnou fantazií a osoby, které postrádají cit, si vytvářejí představy o těch nejodpornějších vraždách, a tento stav může trvat celá desetiletí. Své zvrácené bludy totiž nedokážou sami uskutečnit a svět se jich nemusí bát až do chvíle, kdy se setkají s podobně ďábelskou duší. Výsledky bývají otřesné. (Založil/a: Roux)

Abigor
  17. 12. 2012, 21:10
Jsou lepší věci na trhu... Folie à deux je určitě zajímavá věc a je jen dobře, že se tímhle fenoménem někdo zabývá, ale když hledáš zlo, hledej jej jinde! Nejděsivější československé zločiny a příběh toho masáka Svobody, nebo těch dvou zmetků Poláků (to je příjmení), to je zlo a navíc slušně podaný zlo! Jediný pozitivum u knih od Berry-Dee je, že je to série knih o vrazích. Je hezké mít je všechny, nic moc víc na těch knihách není. Jo, zaobírají se docela obšírně soudními přelíčeními, ale to mě osobně moc nerajcuje, koho jo, tak jen do toho, ostatní ať hledají lepší knihy.
pove
  30. 7. 2012, 11:38
O vrazích a psychopatech mám nastudováno dost - celkem jsem se dozvěděla i nové věci. Jen pro silné žaludky.
Emma89
  18. 7. 2015, 18:48
Nic pro slabé povahy, řekla bych. Já osobně jsem byla po přečtení této knihy hrozně paranoidní a bála jsem se kamkoliv jít. Příběhy jsou vyprávěny bez servítek a vskutku autenticky, až naskakuje husí kůže. Nicméně mě překvapilo, že na závěr každého příběhu je skoro stejné vyjádření autora s tím, že případ nemá nic společného se sdíleným šílenstvím. Tak proč se tak ta kniha tedy jmenuje?