Labyrint

Originální název: Maze

Zoner press - 2011
ISBN: 978-80-7413-119-6

Zoner press (2011) 978-80-7413-119-6 192

Do labyrintu iluzí a skutečností se může propadnout kdokoliv z vás. A jen vy sami zase dokážete posoudit, co je pravda a co jen pouhopouhý sen. V manze Labyrint na vás čeká šestice příběhů hrdinů ztracených v hrůzostrašném bludišti. Jen na vás bude záležet, jaký osud je nakonec potká...
Je život Asuky skutečný, nebo je to jen Satorův sen a představy? Jak daleko je stárnoucí královna krásy ochotná zajít, aby znovu získala ztracené mládí? Lhát se nemá. Ale je možné říkat vždycky pravdu? Co se stane, když se člověk nedokáže rozhodnout a nechá své volby na někom jiném. Jsou vaše vzpomínky skutečně jenom vaše? Čím člověk zaplatí za deset let absolutního štěstí? A kdo je tajemná dívka s různobarevnýma očima?

Tato kniha je vytištěna ve stylu „manga", v autentickém japonském formátu zprava doleva (Založil/a: Roux)

#manga

Desmond
  13. 11. 2013, 21:23
I když sama autorka povídky označuje jako horory, v tom nejlepším o nich lze říci, že jsou to jakési horůrky s mravním ponaučením. Některé příběhy jsou zajímavé, utkví v paměti, většinu z nich ale člověk po přečtení zapomene.
waltrk
  5. 2. 2012, 21:36
Dojit na konec u manga neni vubec tezky, hehehe. No, ja jsem precetl jenom dva ty pribehy, pujcovnu predstav a kralovnu krasy, treti pribeh uz mi prisel slabsi, tam sem asi usnul.
meduzaX
  6. 7. 2015, 14:27
Můj první manga komix a fakt mne to bavilo číst! Nejlepší mi přišla asi ta část se vzpomínkama a potom ta s rozhodnutím. Určitě doporučuju.
Elleo
  13. 6. 2011, 17:04
Série několika příběhů, jejichž společným prvkem je postava „jokera”, mě zaujaly. Kresba je velice jemná a příjemná a jednotlivé povídky, i když jsou hororově laděné, v sobě mají jak trochu vtipu, tak trochu tajuplnosti. Není to sice nic hlubokomyslného, ale je to celkově velice příjemná četba.