Hříbě jménem Naděje

Hříbě jménem Naděje Originální název: A Horse Called Wonder

Stabenfeldt - 2006
ISBN: 80-87008-04-9

Stabenfeldt (2006) 80-87008-04-9 152

Ashley Griffenová přísahala, že už nikdy nebude milovat žádného koně. Malou chovnou stáj, která patřila jejím rodičům, totiž nedávno zasáhla smrtící nemoc a Ashley navíc přišla o svoji milovanou klisnu Stardust.
Celá rodina se přestěhovala na farmu Townsend Acres, kde si její rodiče našli práci u koní. Ashley však věděla, že na nové farmě nikdy nebude šťastná.
Pak se ale narodí nemocné hříbě - překrásná klisnička se srstí v barvě mědi, která jako by Stardust z oka vypadla. Všichni jsou přesvědčeni o tom, že hříbě má před sebou jen krátký život a že mu nikdo na světě nedokáže pomoct. Jen Ashley tomu odmítá uvěřit.
Dokáže její láska k hříběti překonat všechny nástrahy osudu? (Založil/a: Wiktoria)

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:09
První díl, je vždycky ten nejlepší, pokud se jedná o knihy,které se mají zfilmovat. Tato kniha si vystačí i bez filmu.
Nádherné prostředí a charakteristika postav. Opravdu zjednodušená charakteristika postav, ale pro menší dívky je zcela dostačující.