Nadpřirozené schopnosti zvířat a rostlin

Nadpřirozené schopnosti zvířat a rostlin Originální název: Animal PSÍ

Dialog - 2009
ISBN: 978-80-7424-005-8

Dialog (2009) 978-80-7424-005-8 150

Nelze už déle ignorovat vědecky ověřená fakta o tom, že zvířata nejen vlastní vědomí, ale mají i duši, která se podobá duši lidské. Je rovněž třeba vědět, že i rostliny spolehlivě reagují na lidské emoce a disponují varovným systémem, který je chrání před nebezpečím. Mnohá stvoření nacházející se v naší blízkosti jsou dokonce nadána ke čtení lidských myšlenek a k mimosmyslovému přenášení informací.
Autor představuje v této publikaci tajuplný svět zvířat a rostlin v takové podobě, v jaké si ho většina z nás vůbec nedokáže představit. Spolehlivě vyvrací už neudržitelný postoj člověka, který sám sebe označuje za pána tvorstva či za korunu všeho stvoření. Zdůrazňuje, že člověk na Zemi přežije pouze tehdy, když bude chránit a respektovat všechny bytosti a považovat je za sobě rovnocenné. Mnohé čtenáře bezpochyby šokují výsledky vědeckých experimentů provedených se psy, kteří prokázali schopnost číst myšlenky, předvídat budoucnost a varovat před nebezpečím. Dozvíme se také o koních, kteří se naučili počítat, o geniálním psu Ronalda Regana, o předvídavosti mravenců, o nesmírně širokém spektru mimosmyslových schopností koček, ptáků, delfínů, lišek, vlků atp. (Založil/a: Antonín)