Průvodce nevysvětlitelnými jevy

Originální název: Unbelievable truth

Eminent - 2007
ISBN: 146

Eminent (2007) 146 80

Existence života po smrti byla mnohokrát prokázána médii, ale to je jen pouhým krokem v objevování neviditelného světa kolem nás. Většina z těchto lidí se ve svém životě setkala s něčím neobvyklým, co změnilo jejich celkový pohled na život a na svět. Některým se zjevil duch, aby je varoval, jiní obdrželi zprávu od svých blízkých zesnulých. Jiní slyšeli děti, které přesně popsaly minulé životy, nebo zažili zázračná uzdravení, spatřili duchy či anděly. Když jsem psal tuto knihu, vyvstala mi v hlavě jedna velká otázka: Proč není více slyšet o všech těch neuvěřitelných setkáních s nadpřirozenými jevy? V této knize jsem se snažil osvětlit temná místa, kde neznalost a ignorantství přinášejí strach. Celý život jsem se snažil přesvědčit lidi, že existuje život po smrti, i když tzv. vyvolávání duchů je jen nepatrnou částečkou v celkovém obraze o něm. Jakmile přijmeme fakt, že naše duše neumírá, přichází na řadu otázka, jak takový život vypadá. A kde probíhá? Existuje Nebe a Peklo? A kdo určuje, že jsme posláni tam či onam? Přišel jsem na to, že pokud chceme pochopit podstatu neviditelného světa, měli bychom porozumět sami sobě – tomu, čím jsme v pozemském životě, odkud přicházíme a kam míříme. Je to učení se o sobě, svém podvědomí, o překročení svého strachu a pochybností. Že bychom měli přijmout to, co se zdá být mimo naše chápání. (Založil/a: Antonín)

#záhady
Gordon Smith Gordon Smith