Warhammer: Rytíři cti

Warhammer: Rytíři cti Originální název: Lords of Valour

Polaris - 2008
ISBN: 978-80-7332-124-6

Polaris (2008) 978-80-7332-124-6 278

V ponurém světě Warhammeru drancují krvežízniví přívrženci mocností zla zemi. Ale lidská rasa má svoje vlastní hrdinné obránce: vznešené válečníky, kteří přísahali položit vlastní život za ty, kdo jsou pod jejich ochranou. RYTÍŘI CTI je strhující sbírka akčních fantasy povídek z časopisu Inferno!, která mapuje nikdy nekončící boj mezi šampiony temnoty a světla. Obsah : Robert Earl – Víra * C. L. Werner – Volba nenávisti * Gav Thorpe – Tybaltova zkouška * Brian Craig – Kdo by truchlil pro nekromanta * Ian Winterton – Dědic a syn * Robert Earl – Zrádce * Ben Chessell – Zvuk, co tě vzbudí * Gordon Rennie – Portrét mé neumírající paní * Jonathan Green – Morová jáma * Gav Thorpe – Rodová čest * Neil Rutledge – Gentlemanská válka * Neil Jones & William King – Nejmocnější rituál (Založil/a: VeronikaV)

Marc Gascoigne Marc Gascoigne
*05.07.1962

Christian Dunn Christian Dunn

Mr.Corpse
  15. 12. 2014, 19:53
Asi nejslabší ze všech dosavadních titulů co jsem od warhammerů četl. Povídky jsou vesměs průměrné. Pro mne jediné dvě povídky, které stojí za to číst jsou Morová jáma a Rodová čest .... ale každý má své ;-)