Karel aneb Pohádka o našem deštníku

Karel aneb Pohádka o našem deštníku Originální název: Karel aneb Pohádka o našem deštníku

Dybbuk - 2006
ISBN: 80-86862-22-4

Dybbuk (2006) 80-86862-22-4 64

Snad každý člověk zažil alespoň jedenkrát v životě situaci, že začalo pršet a jeho deštník se ne a ne roztáhnout. A právě tenhle pocit je výchozím momentem pohádky, kterou vypráví dítě o jejich deštníku Karlovi, který se rozhodl odepřít poslušnost. Jenže deštník je na světě od toho, aby chránil hlavy svých pánů před deštěm, nikoli aby odpíral poslušnost, a tak v případě deštníku Karla vezme osud události do svých rukou a nabídne vzpurnému deštníku několik alternativ. Všechny jsou svým způsobem lákavé, žádná však nemůže zastoupit místo v rodině, kam deštník Karel patří a kde může po právu žít životem užitečného deštníku. (Založil/a: skjaninka)

AkzuzkA
  7. 10. 2016, 19:17
Nádherně ilustrovaná dětská kniha, která pomůže dětem nejen naučit se vnímat čas tak, jak jej znají dospělí...