Hop nebo trop

Hop nebo trop

Mladá fronta - 2004
ISBN: 802041178X

Mladá fronta (2004) 802041178X 228

Rozvedená Bára Dušková má na krku dvě děti a čtyřicítku. Vůbec netuší, že směšným držkopádem syna při přeskoku kozy začny rodině nový život a nová dobrodružství. Bára zapadně do party povedených přátel, kteří spolu jezdí na lyže, na vodu, na kola a potřebují si zvyšovat hladinu adrenalinu. Pro všechny je to hop nebo trop, vždycky se dá přece začít znova a na lásku není nikdy pozdě. (Založil/a: Markenz)

alča87
  6. 4. 2015, 16:43
Opravdu velmi upřímně jsem se u knihy mnohokrát zasmála, bylo mi úplně jedno, že zrovna jedu v tramvaji nebo metru. I když nejsem žena ve středním věku, rozvedená a s dětmi, s Bárou jsem soucítila. Skvělý relax, když nechcete nic řešit a hlavně se zasmát. Díky knize jsem se koukla i na seriál, který byl také příjemný při chcilkách odpočinku.
1307_A_0507
  6. 5. 2013, 10:27
četla jsem jí ve službě a hned jsem ji musela poslat dál, bylo to fajn čtení - na zasmání, na zamyšlení, sem tam ukápla i slza. Chtěla jsem původně koukat na seriál, ale jakmile to nedávají denně, tak zapomínám, kdy co je...ale kniha stála rozhodně za to :)
Lauralex
  2. 9. 2012, 12:56
Četla jsem jí sice už před rokem, ale co.
Opravdu příjemný čtení, pobavila jsem se i zamyslela. Přečteno jsem měla za dva dny. Určitě se k ní budu vracet, když zrovna budu mít nějaký chmury.