Rodina z divočiny

Originální název: The Wilderness Family

Ikar - 2003
ISBN: 80-249-0203-6

Ikar (2003) 80-249-0203-6 448

Příběh Kobie Krüger, která se se svojí rodinou přestěhovala do zapadlého kouta světa - africké Mahlangeni. Kniha je plná životních strastí i radostí, které rodinu v novém domově potkaly. To vše protkané jak příjemnou, tak i drsnou stranou africké přírody. Jen hrstka lidí měla možnost "vychovávat" krále zvířat. Rodina Krügerových je jednou z nich. (Založil/a: s_c_o_r_p)

felisr
  28. 9. 2016, 16:25
Kniha pro milovníky zvířat, dálek a divočiny jako takové. Rodině Kobie přímý kontakt se zvířaty závidíme a moc jí děkujeme, že nám ho mohla zprostředkovat aspoň pomocí téhle knížky. Jen tam mohli otisknout víc než jen těch pár fotek!
Sandalkar
  24. 4. 2014, 11:36
Knížka, která je u mě v knihovně asi nejohmatanější. Příběhy Kobie a její rodiny mě vzaly za srdce, asi i proto, že jsem se chtěla stát strážcem zvířat v nějakém NP (klidně českém). Jo a příhoda s kobrou v záchodě, leckdy urychluje můj pobyt v oné místnosti :-)
caroleen
  16. 1. 2011, 17:06
Je to kniha, kterou jsem si ráda přečetla. Ovšem přes nějaká místa jsem se nemohla překousat. Asi má pro mě kniha malý spád nebo se nedokážu ztotožnit s africkou přírodou. Kniha je to pěkná, pro zájemce určitě nádherná.
s_c_o_r_p
  16. 1. 2011, 15:42
Rodina z divočiny je kniha, ke které se ráda vracím. Nejen proto, že už jako malá jsem byla fascinována příběhem lvice Elsy a Afrikou samotnou. Životní příběhy, které potěší a pobaví a hlavně takové, které by si nejeden z nás toužil prožít na vlastní kůži.