Trochu divné kusy 2

Originální název: Trochu divné kusy 2

Laser-books - 2006
ISBN: 80-7193-219-1

Laser-books (2006) 80-7193-219-1 528

Jsou autoři, jejichž práce u nás tolik nevídáte. Tvůrci vizí natolik svébytných a netradičních, že se k nám dostanou jen stěží. Lidé a jejich příběhy, které dokážou uchvátit často natolik, až se tomu ani nechce věřit. Tato kniha se pokusí představit hned jedenadvacet takových jmen. Navštivte s nimi dům, v němž se střídají roční období; civilizaci odmítající moderní technologie ve strachu ze ztráty své jedinečnosti; pomožte ztrápené duši v zasloužené sebetrýzni; podnikněte cestu časem při hledání pravé lásky; vzepřete se zavedeným společenským pořádkům mimozemské civilizace; odkryjte pravou tvář zneužívání levných pracovních sil; následujte temné zlo v cestě za sebezničením; navštivte virtuální realitu ovlivňující skutečný svět více, než si myslíte; naučte se dosud nepoznanému jazyku můr; poznejte pravou tvář mimozemské intervence; vraťte se do fantastické země dětství; najděte ústí fascinující řeky včel; usmiřte se s památkou zesnulého; sledujte romanci přerušenou krutými zákony vesmíru; zmapujte neskutečno transformující se v realitu; dosáhněte vytoužených Zahrad vlahé noci; přečtěte si dopisy od královny Elfie; přijměte ztrátu milované s pomocí malých bohů; a konečně pomozte při stavbě Věže z kostí rána.

Zdroj:Laser-books.cz (Založil/a: Skokan3)