Dívky, které miloval

Dívky, které miloval Originální název: Girls he adored

Brána - 2009
ISBN: 978-80-7243-391-9

Brána (2009) 978-80-7243-391-9 248

Říkejte mu Max.Ale nepodávajte mu ruku, vlastně se k němu vůbec nepřibližujte.Protože Max je bytost , v jejímž nitru spolu soupeří jakási zvrácená sbírka osobnosti a snaží se proniknout ven.Jedna z těchto osobností je zlá.Nenasytná.Umí obratně zacházet s nožem a lační po ženách s plavými vlasy.Maxova nejnovější kořist ,dr Irena Coganováse má brzy dozvědět dvě věci... (Založil/a: skjaninka)

Jonathan Nasaw Jonathan Nasaw
*1947

MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 8:46
Jedna z mých nejoblíbenějších knih, kterou jsem si i urychleně pořídila i do své knihovničky. Četla jsem ji již dvakrát a jistě to nebylo naposled.
kamienkova33
  17. 5. 2016, 9:42
Tak tomuto sa povie psychologický thriller! Čítala som to už druhýkrát, zas som sa od tohto románu nevedela odtrhnúť. Aké je to viesť terapiu s mnohými alter egami jednej pošramotenej mysle? Jedno z nich je dokonca profík v imitácii tých druhých, takže aj keď doktorka odhalí, s ktorým z nich hovorí, nikdy to nie je isté... Určite odporúčam, zo všetkých ohľadov je to zaujímavé a zároveň desivé čítanie.