Slepá vášeň

Slepá vášeň
Originální název: She went all the way

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-855-5

BB art (2011) 978-80-7381-855-5 288

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu, ale pro Lou jen nafoukaný sukničkář. Zrovna nedávno ho odkopla hrdinka posledního filmového hitu, která se vzápětí provdala za Louina dlouholetého přítele. Lou má pocit, že nic horšího ji už nemůže potkat. Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů… (Založil/a: Naiad)

teola
  9. 6. 2012, 21:20
Není to špatná kniha, ale ten obrovský happyend pro většinu postav v knize...to si mohla Meg nechat. Nicméně jsem si čtení užila. ( Podobné knihy: Nebezpečně blízko - Linda Howard).
RenataHopsinka
  21. 4. 2014, 19:05
Musím říct, že na to jak skvěle meg cabot píše, tak mě tato kniha trochu sklamala. Kniha mě strhla až v druhé polovině a to je na knihy od meg fakt slabota. Ale dávám tak vysoký počet hvězdiček, protože druhá polovina byla úžasná a mě se ta přeslazená romantika líbila, alespoň se tam začalo dít i něco jiného než jen nudné kecání o ničem.
Yggdrasil
  2. 7. 2013, 11:33
TAková romantická slátanina.....ty přeplácané věty o filmech, věčné upozorňování na Hollywoodské hvězdy a bla bla a konec přeslazeně pocukrovaný. Příběh byl jednoduchý a byť chvíle popisující trápení ztroskotanců patřily mezi ty zajímavější, celkově jde o dost slabé dílo.
Honey0105
  26. 1. 2011, 8:09
Když jsem uviděla v knihkupectví novou knihu od Meg Cabotový, tak jsem po ní hned hmátla a musela si jí koupit! Vůbec jsem netušila, že má něco takokvého vydat a to sleduji knižní novinky opravdu často.
Hned první, co mě zarazilo bylo to, že v Americe tahle kniha vyšla již v roce 2002. No, k nám se to dostalo přeci jen trochu později. A ještě k tomu s naprosto hloupým názvem! Kde vzali ve spojení She went all the way název Slepá Vášeň?! Nevím proč, ale ten název mi přímo vadí! Zní to jako největší romantická splácanina! Je pravda, že o vztahy tam jde taky a ve velké části, ale prostě se mi ten název vůbec nelíbí. Za to ale můžou naši překladatelé. To radši netřeba probírat!
Poslední dobou tolik nečtu, ale po téhle knížce jsem se přímo vrhla a přečetla jsem jí (na své poměry) velice rychle. Začátek mě tedy vůbec nenadchl. Takové ty první dvě kapitoly. Ale od třetí už jsem se soustředila na děj hodně. Od čtvrtý kapitoly jsem tím byla přímo pohlcena! Řekla bych, že tahle knížka byla dost napínavá! Aspoň mě to tak přišlo! Byli tam tedy i některé momenty, které bych tam nemusela mít, ale stejně si nemůžu na nic stěžovat! Knížce nic nechybělo. A možná se mohlo ubrat trochu na červené knihovně.
Jediné, co mě opravdu štvalo byl konec. Ne že by byl špatně napsaný, ale.. No, že ta knížka skončila! A vlastně ta poslední kapitola, kde jde o takové shrnutí. To bych tam možná taky nemusela mít. Akorát to všechny utvrzuje, že další díl již nebude. A postaršilo to i úžasnýho Jacka!
A ještě nakonec musím pochválit prostředí! Aljašku prostě miluju a chtěla bych se tam podívat! Moc a moc! A proto mě uchvátilo i to místo dění.
Nevím jestli pět hvězdiček je správných. Byly tam věci, které se mi nelíbily, ale na druhou stranu tam bylo strašně moc věcí, které se mi líbily opravdu hodně! A navíc jsem dlouho nedávala plný počet hvězdiček a tak ho tady házím Meg za tuhle povedenou knížku!
Terinacz
  3. 3. 2015, 8:34
Meg je skvela autorka, kniha me rozhodne bavila, az na ten stastny konec, ten nebyl nutny..proto o hvezdicku mene..