Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Poslední dítě

91%
5 14
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Poslední dítě
Autor:
Originální název: Last child

Nejnovější vydání:
Brána - 2010
ISBN: 978-80-7243-462-6
Počet stránek: 295
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 6x v oblíbených
v přečtených 20x v přečtených
v knihovně 9x v knihovně
k přečtení 34x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Brána (2010) 978-80-7243-462-6 295

Hartův kriminální thriller je jeho doposud nejvýznamnějším dílem, spletitým a působivým příběhem o ztrátě, naději a odvaze tváří v tvář zlu. Třináctiletý Johnny Merrimon měl dokonalý život: vřelý domov a milující rodiče a také dvojče, Alyssu, s níž ho pojilo ničím nenahraditelné pouto. Slovo ztráta mu nic neříkalo, až jednoho dne Alyssa zmizela z chodníku na jedné opuštěné ulici. I po roce se Johnny pořád cítí izolovaný a osamělý. Všichni ti, jimž se od narození učil důvěřovat, ho nechali na holičkách. Nikdo jiný kromě něj už nevěří, že je Alyssa stále ještě naživu. Ve snaze nalézt svou sestru se rozhodne prozkoumat temnou, odvrácenou stranu svého rodného města a riskuje při tom vše. Je to zoufalé, děsivé pátrání, ale Johnny v něm není sám. Detektiv Clyde Hunt také nikdy nepřestal po Alysse pátrat, a navíc má slabost pro Johnnyho. Dohlíží na něj a snaží se ho chránit, ale když Johnny odhalí nebezpečnou stopu a rozhodne se ji za každou cenu sledovat, nezbude Huntovi než zasáhnout. Pak ale zmizí druhé dítě (Založil/a: skjaninka)

(více)  
John Hart John Hart
*1965

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

cenevrec
80% 80% 80% 80% 80%
  2. 2. 2013, 14:14
Výborná kniha. Napínavá, čtivá, neotřelé téma. Přečetla jsem jedním dechem a řadím jí mezi své oblíbené. Od autora si určitě přečtu i jeho další knihy. Vyhovuje mi jeho styl psaní. Určitě stojí za přečtení.
Katka
100% 100% 100% 100% 100%
  16. 7. 2014, 16:56
Tuto knihu jsem se rozhodla přečíst na několik doporučení. Když jsem ji začala číst, říkala jsem si, že je přece jasné, jak to dopadne a nějak více nadšená jsem nebyla. Jenže tento pocit trval asi prvních deset stran a pak mě autor držel po celou dobu v takovém napětí a naději, že jsem knihu musela dočíst během pár dnů. Takto si představuju, že se mi bude číst každá kniha! Je výborně propracovaná.