Bůh chodí po světě vždycky inkognito

Bůh chodí po světě vždycky inkognito Originální název: Dieu voyage toujours incognito
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Rybka Publishers - 2010
ISBN: 978-80-87067-72-7

Rybka Publishers (2010) 978-80-87067-72-7 320

Představte si, že jste úplně na dně, chcete skoncovat se životem, a v posledním okamžiku se objeví neznámý muž, který vám zachrání život. Vy se mu na oplátku zavážete, že uděláte všechno, co vám řekne, a splníte veškeré příkazy a úkoly, které vám uloží. Nemáte na výběr, na dohodu přistoupíte a ocitnete se v neuvěřitelné situaci, nad kterou nemáte žádnou kontrolu. Ze dne na den přestanete být pánem svého života. Váš život je ale najednou mnohem zajímavější než dřív. Začínáte si klást otázky, které jste si dosud nekladli. Prostřednictvím zkoušek, které podstupujete, začínáte objevovat sebe sama…

Postupně se vás však zmocní pochyby. Co má ten muž, který se vám připletl do života, vlastně v úmyslu? Kým doopravdy je? A kdo jsou ty záhadné postavy z jeho okolí? Na povrch vyplouvá čím dál víc podezřelých okolností a váš neklid se stupňuje.... (Založil/a: radovanec)

Pim
  9. 5. 2013, 6:39
Kniha se skvěle čte. Zezačátku to připomíná ty knihy, které pomáhají někam se posunout a radí, jak se osvobodit od vlastních stínů, jak žít šťastněji. To ale není vše. Celá kniha je také příběhem, který přináší nečekané zvraty a pořád čtete, abyste věděli, co bude dál a jak to dopadne. Konec přináší překvapivé rozuzlení a zahřeje. Určitě ještě přečtu znovu.
jirka77
  8. 6. 2016, 21:02
Skvělá motivační kniha,která člověka posune trochu dál v nahlížení na spokojený život,jen ten závěr se mi zdál trochu překombinovaný.
niknikita
  30. 10. 2015, 10:40
Nechci svým hodnocením snižovat nesporné kvality pana spisovatele, ale tohle se mu moc nepovedlo. Snad první stránky stály za zamyšlení, ale pak přišla spousta nesmyslného balastu a moje pozornost šla do háje. Ale určitě si přečtu ostatní knihy tohoto autora.
Kordulka
  5. 10. 2016, 22:25
Hlavní hrdina mě často rozčiloval, jak se nechal neznámým člověkem manipulovat. Byla jsem celou knihu tolik zvědavá, kdo to ten neznámý vlastně je...! Celou dobu jsem nechápala, proč s hlavním hrdinou tak jedná. Závěr knihy se mi velmi líbil. Byl pro mě hodně překvapivý, dojemný. Hlavně díky závěru dávám 5 hvězdiček.
j.g.konecny
  14. 3. 2016, 8:02
Kniha mne bavila od samého začátku. Těšil jsem se, jak se bude vyvíjet. A to platí jak pro příběh, tak pro hlavního hrdinu, který byl lehce koučován, trochu mentorován a možná malinko manipulován. Závěr mne překvapil.
Cizomana
  17. 4. 2016, 14:02
Přečtení této knihy jsem dlouho zvažovala, jelikož , jako první knihu tohoto žánru jsem četla knihu Muž, který chtěl být šťastný. Knihu Muž, který chtěl být šťastný jsem přečetla s pocitem, že docházím na jakési sezení, což pro mě bylo trochu zklamáním. Kniha Bůh chodí po světe vždycky inkognito mě hned po pár stránkách vtáhla do děje. Celkem lehce jsem si v určitých situacích dokázala představit sama sebe , ale i lidi ze svého okolí. Musím podotknou, že ji určitě doporučím svým známým, kterým k užitku, za předpokladu, že si u ní vezmou určité situace vezmou k srdci a pokusí se je aplikovat v praxi. TAK JAKO JÁ.
aywa
  5. 3. 2015, 17:59
tahle kniha mě trochu zklamala. začala skvěle, ale postupně ztrácela na kvalitě a ten konec byl jak z telenovely. ten konec se nepovedl. to s těmi bankéři na burze? haha. na druhou stranu vás to psychologicky obohatí a něco si z toho vezmete. však to taky napsal psycholog, že.
Zusanka
  4. 8. 2013, 14:29
Velmi příjemné překvapení a to i v konečném rozuzlení. Kniha neztrácí tempo a stále máte nutkání číst, co bude dál. Je zde i hodně psychologických poznatků k rozvoji osobnosti. ;-)
Alenina
  8. 6. 2013, 14:57
Knihy Laurenta Gounelle jsou úžasné. Kniha je úžasně napsaná. Je plná překvapení a zvratů. Budete jí chtít přečíst jedním dechem :-)
Bolldar
  14. 5. 2013, 21:20
Já bych těm psychologům zakázal psát... no dokud jsem tu knihu nedočetl tak jsem neměl klid a zažral jsem se do ní takovým způsobem, jako snad nikdy do žádné.. a to je co říct :o)
S klidným svědomím dávám 100%. Vše důležité viz. starší komentáře ostatních uživatelů :o)
natty.aa
  23. 2. 2013, 13:58
Tuto knihu jsem si koupila po přečtení Muže, který chtěl být šťastný a zaujal mě. Zajímalo mě, jestli mi i tahle kniha může něco přinést. Zhltla jsem ji do týdne, vracela se k některým pasážím a pro mě je to jedna z nejoblíbenějších knih, po které sáhnu vždy, když se chci "povzbudit". A konec...ten byl teda super.
Rom!na
  13. 2. 2012, 18:48
Ohromně silná kniha, která vám dodá chuť žít. Náhled toho, jak můžeme žít a být šťastní a nebýt jen loutkou, nenechat se jen ovládat. Doporučuji lidem co čtou knihy od P. Coelha, je to podobný žánr, chytne Vás to a konec překvapí a dojme! Miluju tuto knihu