Všichni mrtví

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-372-4

Baronet (2011) 978-80-7384-372-4 320

Sedmá kniha série Pravá krev.

Sookie, kromě toho že ji její upír Bill zradil, musí čelit mnoha nesnázím. Je pro své mimořádné schopnosti přizvána na vrcholný sněm upírů, aby pomohla při soudu s královnou louisianských upírů, která je obviněna z vraždy. Sookie ví, že je královna nevinná, ale situace se komplikuje dalšími násilnostmi, a Sookin detektivní um je postaven před největší zkoušku, kterou projde jen s pomocí svého nového pomocníka Barryho a jeho telepatického vnímání. (Založil/a: Sija)

Magyana
  13. 1. 2017, 20:53
Docela povedený díl. Tentokrát jsme se dočkali i pořádné akce, do toho nějaké pletichy, vraždy, plánovaná spiknutí, nějaká ta láska, Sookie zachraňuje nejednu situaci.

Dvě věci mi přijdou vysloveně směšné.
Za první může autorka - Sookie se příliš zaměřuje na to, co má na sobě ona i ostatní. Když je v této sérii někdo špatně oblečen, můžeme čekat, že to nebude tak docela kladná postava. Povrchní, nemyslíte? I padouši se přece dokáží obléknout vkusně a podle poslední módy. A ať už se v této sérii děje cokoli, vždy máte dokonalý přehled o tom, co má Sookie na sobě a kolik mejkapu použila.
Za druhou můžou překladatelé - nesmírně se zhlédli ve slově "nesmírně". Je to dobré slovo, to ano, ale když ho čtete na každé druhé straně, začne se vám NESMÍRNĚ zajídat.
Richie
  1. 12. 2016, 22:44
Tento díl zatím patří mezi nejpovedenější. Konference upírů překypuje zvláštními bytostmi i složitými intrikami a Sookie se díky svému telepatickému talentu dostává ke všem důležitým okolnostem. Děj je akčnější a zároveň promyšlenější a závěr je navíc docela napínavý. 80 %
Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:21
Je to jako sledovat pomalou bouračku. Víte, že k tomu dojde, ale nemůžete tomu nijak zabránit. Jen to nečinně sledovat. Alespoň u mě pozornost odpadá.
Majdule
  3. 4. 2011, 22:58
Skoro se stydím, ale Sookii a její eroticko-dobrodružná tlachání prostě miluji. Jasně, četla jsem všechny ty kritiky a vlastně se všemi souhlasím, ale co se dá dělat. Jsou to pro mě jednohubky s potenciálem návyku jako pro někoho jiného hambáče a hranolky.