Příběhy Kouzelného stromu

Originální název: Magic Faraway Tree

Albatros - 2004
ISBN: 80-00-01240-5

Albatros (2004) 80-00-01240-5 128

Když se Tom, Eva a Tereza odstěhovali na venkov, brzy objevili Začarovaný les s Kouzelným stromem. Spřátelili se s jeho obyvateli, skřítkem Měsíčkem, vílou Hedvábkou a inženýrem Vařislavem Castrollem. Společně s nimi prožívají řadu napínavých dobrodružství při poznávání nejrůznějších pohádkových fantasy-zemí, které se postupně střídají nad vrcholkem Kouzelného stromu. (Založil/a: tvmaniak)

Enid Blyton Enid Blyton
*08.08.1897 - †18.11.1968

wwwhisk@s
  27. 3. 2013, 16:56
"V náš vesnice před lety žíti malý slabý chlapec, který proto jméno Neškodné Tele dostati. Já váček s kouzelná medicína mu dáti a on vyrůsti a zesíliti tak, že když bojovníci ho mezi sebe přijímati, oni s úctou ho přejmenovati na Velký Vůl." - citace. Krásná knížka.
kajas1993
  21. 8. 2012, 10:32
Celá série o Kouzelném stromě je dle mého názoru velice povedená a malé děti z ní musí být nadšené. Já jsem si postavičky z těchto knížek dokonce kreslila a hrála si s nimi.