Lidičky z Kouzelného stromu

Originální název: Faraway Tree Collection

Albatros - 2003
ISBN: 80-00-01330-4

Albatros (2003) 80-00-01330-4 162

Po první knize Vzhůru na Kouzelný strom a druhé Příběhy Kouzelného stromu jsou Lidičky třetím a posledním pokračováním nové série E.Blytonové pro menší děti. Sourozenci Tom, Eva a Tereza prožívají řadu napínavých dobrodružství v nejrůznějších pohádkových fantasy-zemích i v tomto dílu. A to všechno díky Kouzelnému stromu ze Začarovaného lesa a jeho podivuhodným obyvatelům. (Založil/a: tvmaniak)

Enid Blyton Enid Blyton
*08.08.1897 - †18.11.1968

Gustik5
  25. 11. 2012, 12:55
Jedna z mých prvních knih. Poutavé a zajímavé čtení, které rozhodně oplývá fantazií a krásným pohádkovým příběhem. Rozhodně jedna z nejvhodnějších knih pro mladší čtenáře.
kajas1993
  21. 8. 2012, 10:26
Historicky první knížka, o které jsem si udělala zápis do soukromého čtenářského deníku, bylo to v roce 2004. Celá série je velice hezká a dětem se jistě bude líbit.
mishelin
  19. 6. 2012, 20:23
Moc příjemné čtení, uplně jiné, než na jaké jsme u Enid zvyklí. Myslím si, že by se z toho dal udělat moc pěkný animovaný film a dokonce i počítačová hra... Opravdu moc se mi série z kouzelného stromu líbila