Moje druhé já

Moje druhé já Originální název: Moje druhé já

Víkend - 2005
ISBN: 80-7222-376-3

Víkend (2005) 80-7222-376-3 175

Hlavní hrdinkou příběhu je osmnáctiletá Sára, která se jednoho dne rozhodne ukončit trápení své sestry a vezme její milostný život do vlastních rukou. A vzhledem k tomu, že Sára a Sandra jsou dvojčata k nerozeznání, není pro Sáru problém řešit různé situace za nic netušící sestru. Sára ve své dobře míněné snaze postupně a stále více zaplétá do pavučiny drobných lží a vynucených intrik. Ty nyní ohrožují nejen jejich sourozenecký vztah, ale i nejisté Sářiny city k Sandřinu idolu Sebastianovi a k pohlednému, nicméně dost vypočítavému učiteli z autoškoly Kryštofovi. (Založil/a: upax)

Tatsi
  24. 8. 2015, 11:34
Souhlasím s komentářem vikhy, ještě dodám, že je dost divné číst o metalistce, která je největší hvězda a má každého kluka na kterého si ukáže, ehm, slečna Lanczová by si to tak asi přála, ale je to úplná blbost a při čtení to absolutně kazí dojem.
vikhy
  22. 9. 2014, 22:48
Knihu jsem četla asi ve čtrnácti letech při krácení dlouhých chvil v nemocnici. Jednoduchý příběh psaný jednoduchým jazykem. Žádný velký přínos...