Mizerná karma

Mizerná karma

Plus - 2009
ISBN: 978-80-000-1827-0

Plus (2009) 978-80-000-1827-0 304

Populární televizní moderátorka Kim Langová se nenechá jen tak něčím vyvést z míry. Má sice špatné svědomí, protože nebyla doma na narozeniny své malé dcery Lily, ale šlo přece o předávání televizních cen – vrchol její kariéry. A potom, zítra je taky den, to si pro Lily určitě vyhradí spoustu času. Pak se ale všechno semele úplně jinak. (Založil/a: Anajpe)

David Safier David Safier
*13.12.1966

Bruffie
  4. 10. 2014, 21:21
Milá oddechovka, vtipná a jakmile na scénu vstupuje Casanova... nemá to chybu :-).
Parádní pohled - spíše nadhled - na karmické procesy. Zaručeně spraví náladu :-)
Quinty
  23. 3. 2014, 13:14
nooo. čekala jsem sice něco něco jiného, ale dalo se to přečíst. když knihu berete s nadsázkou, může být i poučná, je vtipná, o tom nic, ale furt je to velmi nereálné :) ale oddychovka super
mindyan
  21. 9. 2016, 11:13
Zrovna nejsem nadšenec tohoto typu literatury, ale na doporučení kamarádky jsem si knihu přečetla. Nápad výborný, má to vtip, má to šťávu, občas jsem se opravdu od srdce zasmála, konec bohužel příliš přehnaný a už se mi nelíbil tak moc jako zbytek knihy, ale jinak parádní čtení do vany!
Marta007
  1. 7. 2016, 15:12
Jedna věc je neotřelý nápad, druhá, jak si s ním autor poradí a jestli ho dokáže využít tak, aby z něj vytáhl maximum, a přitom se neopakoval. To se myslím autorovi podařilo skvěle. Na tom, že mi byla hlavní hrdinka poměrně nesympatická, a že si podle mě šťastný závěr nezasloužila, už nesejde.
Pelunka
  27. 7. 2013, 10:37
Tuhle knihu sem si půjčila náhodou. Že si jen tak něco přečtu. Kniha mě tak vtáhla do děje, že jsem ji nemohla přestat číst je vtipná, zajímavá a poučná. Pokud věříte na karmu tahle kniha se vám bude určitě líbit.
Eloush98
  26. 10. 2012, 18:33
Moje nejoblíbenější kniha. Čtivá, vtipná, moudrá a s netuctovým příběhem, který mne ani na minutu nenudil. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Skvělá, úžasná, dokonalá kniha, která mě ještě po měsíci nutí konat dobro, abych se v příštím životě nestala mravencem...