Na útěku

Originální název: On The Run

Columbus - 2008
ISBN: 978-80-7249-240-4

Columbus (2008) 978-80-7249-240-4 248

V marockém El Tariqu se prohání nádherný Pár. Hřebec a klisna, bělouši s modrýma očima, rarita.Právě odtamtud uhání Kilmer se sametovým váčkem, který skrývá tajemství. Ví, že musí ochránit svoji dávnou lásku Grace a její dcerku Frankie před brutálním zabijákem Marvotem, jenž se obě snaží unést. Vystopuje je ranči v Alabamě a první (a zdaleka ne poslední) přestřelka je tu. Kilmer se svým týmem, Grace a Frankie prchají, ale nikde nejsou zdaleka v bezpečí. Do hry je zapojena i CIA a v jejích řadách bezectný zrádce. Co mají všichni společného s Párem?Nechte se překvapit, autorka to tají téměř až do posledních kapitol knihy. Snad můžeme prozradit, že Grace je skvělá cvičitelka koní… (Založil/a: shenandoah)

mispulka s.
  24. 2. 2014, 15:12
Kniha byla zajima.Hlavne se mi libylo prostředí kde se dej odehraval (na ranči s koňmi)
Nebyla poslední od této autorky!
lu-ca
  6. 12. 2013, 21:14
nevěděla jsem co od toho čekat, ale do knihy jsem se okamžitě začetla, napínavé od začátku do konce :)