Tovar

Profil knihy je v jiném jazyce

Tovar Originální název: Tovar
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Nezistené / Iné - 2010

Nezistené / Iné (2010) 288

Brala drogy od výmyslu sveta dvanásť rokov a jej vtedajší stav nazývajú feťáci krízou. Kto neskúsil, čo je to kríza po heroíne, ťažko pochopí. Pichala si čierny heroín, ktorý je oveľa silnejší a nebezpečnejší ako ten bežný. Prišla rovno z ulice, kde robila prostitútku a podľa toho aj vyzerala. Tvrdila, že chce s takým životom skoncovať, no počas tých rokov, čo sa zaoberám vyťahovaním ľudí z ich vlastných výkalov, som vedel, že o dve hodiny to už asi nebude pravda. Drogy sú veľmi silný súper a nezávisle od zdravého rozumu s človekom robia, čo chcú. Melisa napísala úžasnú knihu je to kniha plná bolesti, drog, a špiny, ktorú sme osprchovali z jej nešťastnej duše. Tatiana Melasová sa narodila v máji roku 1982. Pochádza a žije v Senci. Absolvovala Hotelovú akadémiu v Piešťanoch. Od pätnástich rokov závislá od tvrdých drog. Podstúpila niekoľko neúspešných liečení. Od roku 2009 liečená v zariadení v Budmericiach u Vlada Schwandtnera, zatiaľ úspešne. Tam napísala túto knihu. (Založil/a: Luczynka)

Monkx
  20. 8. 2014, 15:53
Pri čítaní tejto knihy som mala zimomriavky, veľmi sa mi páčila hlavná hrdinka si toho prežila dosť a celkom presne to aj popísala. Je jedna z mojich obľúbených
Allies
  11. 4. 2012, 21:15
Tak pri čítaní tohto som si hovorila, že som na tom ešte celkom dobre a vediem úplne nudný, pokojný život.