Váš kluk prostitut?

Váš kluk prostitut?

Mladá fronta - 2009

Mladá fronta (2009) 224

Zkušený publicista, scenárista a režisér Cyril Valšík se v letech 19922002 pustil do odkrývání tématu prostituce nezletilých chlapců v Česku. Výsledkem je mimořádně silná a čtivá próza postavená na tvrdých faktech. Dramatické, často tragické příběhy dětí nejen ze sociálně slabých vrstev jsou popsány s filmařskou dynamikou, autor při zobrazování tohoto smutného i odpudivého světa hovoří jazykem mladých prostitutů a nekompromisně zobrazuje i samotné sexuální služby. (Založil/a: Luczynka)

Cyril Valšík Cyril Valšík
*10.09.1939

marmeli
  24. 4. 2011, 11:02
Kniha by se dala podle mě napsat lépe. Ale nápad je poutavý a příběhy taktéž. Je smutné, co se kolem nás děje a my to i přesto nevnímáme... nebo možná nechceme vnímat.
ondras6666
  18. 1. 2012, 13:08
Docela poutavá kniha o životě a jeho strastech. Jak je lehké vpadnout na dno společnosti a stát se prostitutem... Myslím, že při čtení této knihy si mnozí uvědomí, že je to vcelku jednoduché a hlavně kniha je podle pravdy a před tou neutečeme.