Čekej do půlnoci

Originální název: Wait Until Midnight

Baronet - 2005
ISBN: 80-7214-825-7

Baronet (2005) 80-7214-825-7 314

Caroline je autorkou napínavých románů vydávaných na pokračování v časopisech. Svou totožnost je však nucena skrývat, žije nyní ve městě, kde ji nikdo nezná, jako ovdovělá paní Fordyceová. Jejím koníčkem je parapsychologie, kterou studuje ve Společnosti pro výzkum parapsychologických jevů. Tato vášeň ji přivede do nesnází, dva z účastníků seancí jsou zavražděni a ona se dostává do podezření. Mezitím se náhodně seznamuje s Adamem, který se kdysi živil prodejem informací lidem z vyšších finančních kruhů, avšak nyní je chráněncem a dědicem šlechetného dobrodince. Caroline se uvolí být při jeho pátrání, které se převážně týká parapsychologie, nápomocna. Vyšetřování, které vede k překvapivým závěrům, je natolik sblíží, že šťastné rozuzlení příběhu je doprovázeno svatbou. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  16. 12. 2013, 18:08
Na půl červená knihovna a napůl detektivka v historických kulisách. Hrdinčin skandál mi nepřišel moc skandální, ale asi holt žiji v jiné době. Příjemné čtení.